Hizmetlerimiz

Fabrikafa olarak aşağıdaki konularda size hizmete hazırız.
 

BT Danışmanlığı

Bilgi Teknolojileri alanında bilgi karmaşası içinde boğulmayın. Doğru çözümlere ulaşmak için her zaman çok büyük yatırımlar yapmanız gerekmeyebilir. Hangi çözümün sizin için doğru olduğunu bulmanıza yardım edebiliriz.


Dokümantasyon Danışmanlığı

Şirketinizde dokumantasyon eksikliği mi var? Bir geliştirme için çok fazla tekrar tekrar ve tekrar mı çalışıyorsunuz. Dokümantasyon danışmanlığı size yardım edebilir. Doğru dokümanların doğru içerikle yazılmasını sağlayarak ekibinizin daha verimli çalışmasına yardım edebiliriz.


Yazılım Mimari Danışmanlığı

Yazılım geliştirme ekibinizin mimari anlamda yönlendirilmeye mi ihtiyacı var. Tam zamanlı bir yazılım mimarı çalıştırmak için bütçeniz mi yok? Yazılım mimarisi ile ilgili konularda yardımcı edebiliriz.


Yazılım Yaşam Döngüsü Tasarımı

Fikirden projeye, projeden operasyona doğru tasarlanmamış süreçler maliyetin en büyüğüdür. Kaynaklar hiç bir zaman yetmez sürekli daha fazlası gerekir. Yazılım Yaşam Döngünüzün tasarlanmasında size yardım edebiliriz.


Yazılım Ürün Yönetimi

Bir yazılım geliştirdiniz ama bundan sonra ne yapacağınızı mı bilmiyorsunuz, ya da müşterilerin ihtiyaçlarını anlayıp ürününüzü daha iyi bir noktaya mı taşımak istiyorsunuz. Yazılım ürünlerinizin doğru yönetilmesi için size yardım edebiliriz.


Yazılım Proje Yönetimi

Yazılım projeleriniz bir türlü bitmiyor mu? Zamanı ve bütçeyi sürekli aşıyor musunuz? Yazılım projelerinizin istenen kalitede, zamanda ve bütçede tamamlanması için size yardım edebiliriz.


Yazılım Gereksinim ve/veya Analiz Çalışmaları

Yazılım ihtiyacınız karşılamak üzere bir yazılım geliştirme projesi yürütmeye hazırlanıyorsunuz. Ama yazılım projelerinin korkulu rüyası olan proje sonunda ihtiyacınız olmayan bir ürüne sahip olmak istemiyorsanız ihtiyacınız olan yazılımın gereksinimleri toparlanması ve istenen yazılım özellikliklerinin analizi için size yardım edebiliriz.


Yazılım Geliştirme

İhtiyacınız olan yazılımı sizin için mümkün olan en kısa sürede belirlenen kalite ve bütçe içinde tamamlamak için size yardım edebiliriz.


Dış Kaynak Kullanımı

Konusunda uzman yetişmiş insanlara ulaşmak kolay değildir. Dış kanynak kullanımı ile BT alanında uzmanlık ihtiyaçlarınızda size yardım edebiliriz.